۱۳۹۰ آذر ۴, جمعه

فاجعه ی "جمعه ی سیاه" در امریکا

خبر گزاری مهر دولت جمهوری اسلامی ایران :

 " معترضان به نظام سرمایه داری قصد دارند امروز جمعه تحت عنوان "جمعه سیاه" در بسیاری از شهرهای آمریکا دست به تظاهرات زده و اعتراض خود را به سیستم ناکارآمد اقتصادی اعلام کنند".
امروز در امریکا " جمعه ی سیاه" است. میلیون ها نفر تظاهرات کرده اند و خواهان سرنگونی حکومت شده اند. بنا بر بعضی گزارش ها در برخورد میان پولیس و مظاهره کننده گان در واشنگتن  تا کنون 1600 نفر کشته شده اند.

نه. از این خبر ها نیست. " جمعه ی سیاه"  یکی از روزهای بسیار شاد امریکا است. در این روز فروشگاه های بزرگ قیمت اجناس خود را پایین می آورند ( یا این طور ادعا می کنند!) و بسیاری از مردم به هوس خرید ارزان به این فروشگاه ها هجوم می برند --- با پول!
نیازی به گفتن ندارد که در این روز مردم امریکا بیش از هر زمان دیگری به سیستم سرمایه داری کمک می کنند. یا نه , من اشتباه می کنم. شاید مردم می خواهند با ریختن پول خود به جیب سرمایه دارها آن ها را نابود کنند.

۳ نظر:

مالستانی گفت...

عجب فاجعه ای!

ناشناس گفت...

هاها

اقای هاتف شاید مترجم این خبرگزاری خسته بوده و همین که کلمه ای جمعه سیاه را شنیده به فکر جمعه های بهار عربی افتاده و گمان کرده این هم جمعه ای سیاه امریکا !!

من دو سال قبل به ایران رفتم و از صحبت کردن با ایرانی ها به این نتیجه رسیدم مردم عادی را می شود فریب داد. این طوفان دروغ های جمهوری اسلامی واقعا تعداد زیادی از همزبانان ایرانی ما را با خود برده است. مثلا انها معتقدند که در زمان جنگ ایران و عراق تمام جهان یک طرف بود و ایران یک طرف و ایران توانست تمام جهان را شکست بدهد!

مسافر

روح الله گفت...

البته ولی امر مسلمین جهان امام خامنه ای پیشبنی کرده بود این روز را ... ارگان نشراتی امام زمان ( کیهان سابق ) نوشته : "سركوب خشونت بار مردم آمريكا و قتل 4 تن از شهروندان و ضرب و شتم دانشجويان آمريكا توسط پليس و سقط جنين يك زن آمريكايي آتش خشم بخش 99 درصدي مردم اين كشور را دو چندان كرده است".

هاتف گرامی ، آمریکای جنایتکار در حال نابودی ست .. در فکر پناهنده گی در یکی از کشورهای مورد تأیید رهبری باش !

 
Free counter and web stats