۱۳۹۰ بهمن ۲, یکشنبه

معالجات بین المللی

رئیس جمهور یمن برای معالجه به امریکا رفت. کسی خبر ندارد دست خامنه یی در این اواخر کمی درد نمی کند؟ پرش چشم کرزی هم زیاد شده و امکان دارد عنبیه اش ورم کرده باشد. من از این نظام بین المللی خیلی خوش ام می آید. تا رهبری مشکل صحی پیدا می کند فورا به فکر معالجه اش می افتند. خدا بیامرزد شان ببرک کارمل و حفیظ الله امین و تره کی چند بار برای معالجه به مسکو رفته باشند خوب است؟ البته مرحوم تره کی وقتی مرض اش پیش رفته شد بالشت درمانی اش کردند. امین را شوک درمانی کردند و کارمل را دق درمانی. فقط گلبدین حکمتیار است که هیچ مریض نمی شود. آدم صحت مندی است و به پاکستان که می رود هم برای معالجه نمی رود. می رود راکت و نارنجک و این چیزها بیاورد که اطفال بی تربیه ی ننگرهار را تنبیه کند. دعا کنید به عیادت شیر در کابل نیاید ، که که که که که که که به خدا خیلی بد می شود.

۶ نظر:

ناشناس گفت...

ولا فکر می کنم به اندازه گلبدین تبهکار و تشنه به خون٬ دوستم و محقق و احمدضیا هم به معالجه احیتاج دارند بخصوص که طب آلمان در مقایسه با طب پاکستان به مراتب پیشرفته تر هم است.
روف

ناشناس گفت...

و یک شهر آلمان نورنبورگ نام دارد.

افضلی گفت...

سلام هاتف بزرگوار،
خیلی دل نشین بود، بخصوص نوشته ی قبلی شما، امید وارم که با کمیت قبلی خود بنویسید، فکر تان طرف معتادان تان باشد، ماکه قادر نیستیم بدانیم شما از خود نیز زندگی و روز گاری دارید، معذرت هم نمیخواهم، توخود معتاد ماکردی.

ناشناس گفت...

این معالجات خیلی بهتر از بستری شدن در محکمه است. منظور معالجه ای عدلی حسنی مبارک است. صالح از وقتی فهمید که باید برای معالجه برود که صورتش را اتش زدند ! تجربه کردن بسیار کاری تر از شنیدن است !!


کاش کرزی هم در کدام شفاخانه برادران ناراضی بستری شود.

رازی

ناشناس گفت...

سلام برار اقای هاتف عزیز . میشه این لینک را لا اقل برای یکبار باز کنید و تبغیض قومی را اشکارا ببنید.
http://www.hazaranetwork.com/video/1992280:Video:1423147

ناشناس گفت...

باور کن اولین بار است باچنین قلمی که شایسته ای تعریف است رو برو میشوم

 
Free counter and web stats